Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu zamierza zawrzeć umowę na zakup paliwa do samochodów Zamawiającego, w związku z tym zwracamy się do Państwa z prośbą o przedstawienie oferty cenowej.

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

Odpowiedzi na pytania Oferentów znajdują się TUTAJ.

Ofertę należy złożyć pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub (przesłać pocztą) w kancelarii Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Poznaniu,  ul. Noskowskiego 23, 61-705 Poznań, do dnia 30.08.2019 r.


Odpowiedzi na pytania znajdują się TUTAJ.

Uwaga!

Pytanie: uprzejmie proszę o wskazanie czy do celów weryfikacji ceny z dnia 26.08.2019 oczekują Państwo podania średniej ceny ze stacji zlokalizowanej najbliżej siedziby WSSE Poznań, czy z najtańszej stacji zlokalizowanej w Poznaniu, czy ze wszystkich stacji zlokalizowanych na terenie miasta Poznania, czy terenu województwa wielkopolskiego, czy z terenu całego kraju.

Odpowiedź: Chodzi o średnią cenę ze stacji paliw na terenie województwa wielopolskiego.

 

Zawiadamiamy, iż w postępowaniu na sukcesywny zakup paliw w systemie bezgotówkowym na podstawie kart flotowych do samochodów Zamawiającego, wybrana została oferta:

LOTOS PALIWA Spółka z o.o.

ul. Elbląska 135

80-718 Gdańsk

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

popup korona 2