Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu uprzejmie prosi o przedstawienie oferty cenowej na dostawę artykułów biurowych.

Dostawa artykułów biurowych, w ilościach wg załączonego wykazu ilościowo-asortymentowego, stanowiącego załącznik do OIWZ. Pozycje realizowane będą w wielkości 1/12 złożonego zapotrzebowania w okresie 12 miesięcy od daty podpisania umowy lub do wyczerpania kwoty na którą umowa została podpisania.

Towar dostarczany będzie środkiem transportu sprzedającego na jego koszt, w uzgodnionych przez strony terminach, na adres wskazany przez kupującego.

W przypadku ujęcia w ofercie artykułów równoważnych, konieczne jest dołączenie dokumentów potwierdzających ich parametry eksploatacyjno-użytkowe.

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

Rozliczenie finansowe w cyklach miesięcznych, z terminem płatności 30 dni.

Proszę o przesłanie oferty cenowej e-mailem na adres Zamawiającego (zamóTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub pisemnie: ul. Noskowskiego 23, 61-705 Poznań w terminie do dnia 27 listopada 2018 r.

 

Zawiadamiamy, iż w postępowaniu na dostawę artykułów biurowych, dokonano wyboru oferty - wybrano ofertę firmy:

DAXER

ul. Truskawiecka 1

64-892 Poznań

wartość oferty: 61.784,25 zł brutto

Uzasadnienie:
Oferta odpowiada wymaganiom Zamawiającego i jest najkorzystniejsza cenowo.

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

popup korona 2