Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu uprzejmie prosi o przedstawienie oferty cenowej na przygotowanie/opracowanie filmu reklamowego (informacyjnego) dotyczącego kampanii przeciwgrypowej o długości 30 sekund, który zostanie wyemitowany na antenie TVP Poznań.

Szczegółowe informacje TUTAJ.

              Proszę o złożenie oferty w siedzibie Zamawiającego: Kancelaria, ul. Noskowskiego 23, 61-705 Poznań lub jej przesłanie mailem na adres: zamowienia.publiczne@wssepoznan.pl w terminie do dnia 2 lutego 2018 r., do godziny 12:00.

Pytania Oferentów i odpowiedzi na nie:

1. Jakiego rodzaju spotu oczekują Państwo? Czy to może być spot w formie graficznej? Czy powinien być lektor i ścieżka dźwiękowa? Czy przekażą Państwo materiały graficzne?

Odpowiedź: Spot: realizacja filmowa (z grupą ludzi, osobami), z lektorem, ścieżką dźwiękową, zdjęciami i rozbudowaną  grafiką - stworzenie przez Państwa materiałów graficznych i przekazanie WSSE całego filmu.

2. Czy niniejsze zapytanie obejmuje również emisje na antenie TVP Poznań czy tylko samą realizację spotu.

Odpowiedź: Sama realizacja spotu.

3. Proszę o informację, czy posiadacie Państwo koncepcję scenariusza na film? Czy posiadacie materiały do wykorzystani przy produkcji filmu? Czy zdjęcia wykonane do filmu mają być zrealizowane w konkretnym miejscu np. u Państwa w siedzibie, w Mieście Poznań, czy też miejsce nie ma to znaczenia?

Odpowiedź:Nie posiadamy scenariusza, koncepcji na film. Nie posiadamy materiałów do wykorzystania przy produkcji filmu. Zdjęcia należy realizować w mieście Poznań,  w naszej siedzibie.

Ważne: film musi zostać zaakceptowany przez Zamawiającego do dnia 7 lutego, a 8 lutego musi zostać przekazany do TVP Poznań.

 

Zawiadamiamy, iż w postępowaniu na przygotowanie/opracowanie filmu reklamowego (informacyjnego) dotyczącego kampanii przeciwgrypowej o długości 30 sekund, który zostanie wyemitowany na antenie TVP Poznań, wybrana została oferta:

Frantika Ilona Wolniewicz

Brodniczka 16a

63-112 Brodnica

z ofertą na kwotę: 4.551,00 zł brutto

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

popup korona 2