Dostawa materiałów eksploatacyjnych (EA-ZP.2600.43.2016)

Nie podlegający Ustawie, zakończony, rozstrzygnięty.

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Poznaniu zamierza nabyć materiały eksploatacyjne.

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do komputerów i maszyn biurowych, w ilościach wg załączonego wykazu ilościowo- asortymentowego, stanowiącego załącznik do zapytania. Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ, a formularz cenowy w wersji edytowalnej TUTAJ.

Pozycje realizowane będą zgodnie z miesięcznymi zamówieniami złożonymi w okresie do 31.12.2017 r. lub do wyczerpania kwoty na którą umowa została podpisana.

Towar dostarczany będzie środkiem transportu sprzedającego na jego koszt, w uzgodnionych przez strony terminach, na adres wskazany przez kupującego.

Proszę o przesłanie oferty cenowej na adres Zamawiającego lub e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do dnia 10 stycznia 2017 r.

Odpowiedzi i wyjaśnienia na pytania dotyczące postępowania znajdują się TUTAJ. Zmieniony załącznik - formularz cenowy znajduje się TUTAJ (zmiana dotyczy jedynie pozycji nr 61 i 62)

Zawiadamiamy, iż w zapytaniu ofertowym dotyczącym dostawy materiałów eksploatacyjnych, jako najkorzystniejszą, wybrano ofertę firmy:

JJK Toner Sp. z o.o.
ul. Sikorskiego 54A
66-460 Witnica

 

 

Logowanie

Strona logowania WSSE w Poznaniu.
 

Mapa zagrożeń

popup korona 2